Home / 2.EL EŞYA ALANLAR ETİMESGUT

2.EL EŞYA ALANLAR ETİMESGUT

2.el eşya alanlar Etimesgut

Ankara’nın pek çok yerinde 2.el eşya alımı yapan firmamız Etimesgut’ta şube açarak Etimesgut ve çevresine daha hızlı profesyonel hizmet sağlamak sizlere 2.el eşya alım satım konusunda daha çok bilgilendirerek 2.el eşyalarınızı en yüksek fiyattan alıyoruz.

2.el eşya alanlar Etimesgut

denilince 24 yıldır müşterilerine yüksek fiyat sunan İlhan Spot olarak misyonumuz doğrultusunda 2.el eşyalarını satmak isteyen insanlara daha fazla yardımcı olabilmek için ofisimizde destek hattı kurarak 7 gün 24 saat arayıp eşyalarınızın değerini öğrenebilir nasıl ve kime satacağınız hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Yeni ev aldınız ve eşyalarınızın da sıfır olmasını istiyorsunuz ama kullandığınız eşyalar kafanıza takılıyor ve kime versem depoya veya sığınağa indirsek 2 ay sonra çürür bir işe yaramaz ne yapacağım bilmiyorum diyorsanız bu makalemiz tam size göre.

Hemen bizi 0553 798 77 17 nolu telefondan arayarak eşyalarımı satmak istiyorum ne yapabilirim derseniz alanında uzman personelimiz size 2.el eşya satmak ile alakalı bütün sorularınızın cevabını verecektir. Yüksek fiyat garantisi veren firmamız sizlerin kazançlı çıkması için elinden geleni yapacaktır. Sizde 2.el eşyalarınızın resimlerini whatsapp aracılığıyla veya mesaj atarak bize gönderebilirsiniz. 10 dakika içerisinde hemen ücretsiz eksper hizmetimizden faydalandırarak eşyalarınızın değerini söylüyoruz. Eğer sizde uygun bulursanız bize satmak isterseniz adresinizi alıyoruz nakliye araçlarımızla yerinize gelerek eşyalarınızı profesyonel bir şekilde araçlarımıza taşıyoruz. Ve bu taşıma işlemi gerçekleşirken ödemenizi de anında nakit olarak yapıyoruz.

2.EL EŞYALARINIZI EN YÜKSEK FİYATTAN ALAN SEKTÖRÜN LİDER FİRMALARINDAN YÜKSEL SPOT SİZLERE DAİMA HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK DUYAR.

2.el eşya alanlar etimesgut, ikinci el eşya etimesgut, 2.el eşya alan yerler etimesgut
2.el eşya alanlar etimesgut, ikinci el eşya etimesgut, 2.el eşya alan yerler etimesgut